محل تبلیغات شما

دشمن با شیوه های پیچیده،دقیق وحساب شده سعی درتضعیف نظام جمهوری اسلامی دارد ؛قدرت اثرگذاری هنری(هالیوود)وچینش بسیار منظم حروف تبلیغات غرب را به اضافه ثروت بی پایان آنها را،دست کم نگیریم و مقاومت خود را دربرابر آماج حملات آنان ببینید،این چیز کمی نیست.ا ن اخا الحرب الارق ومن نام لم ینم عنه/نامه ۶۲/نهج البلاغه 

اولین شیوه دشمن ،سعی در نابودی اصل دین،ورهبری دینی دارند چون دین فرهنگ مقاومت،عدالت ،ظلم ستیزی، را به پیروانش آموخته دشمن از تاثیرات دین و ایمان آگاه شده، باتوکل به خدا و علاقه به اسلام ،مادرانی بودند که هرچهارتا پسرش را به جبهه فرستاد تا شهید شوند فدای اسلام نمود این مگرشوخی است؟جوانی ۱۶ ساله ای که می توانست درس بخواند ،از زندگی لذت ببرد می گفت من هم باید سهم خودم را برای اسلام ادا کنم.اثر اسلام این است.

۲-تهی کردن وازبین بردن محتوای اسلام:مانند خارج نمودن حکومت اسلامی ازمحور امامت و ولایت به سلطنت برای رسیدن به اهداف خود در صدر اسلام همین ضربه رازدند وهم درزمان مشروطیت که علما راکنارزدند،

۳-تبلیغ دشمن مبنبی براینکه دین از ت جداست،اسلام حقیقی ت را ازدست ومعنویت جدا نمی داند.

۴-تبلیغ دشمن علیه ولایت فقیه چون نفوذ وپیوند قلب رهبر وملت رادیده اند که این رابطه محبت آمیز چه می کند و چگونه در میدان های مختلف گره گشا وبازکننده راهها ست.

۵-با ابزار اختلاف افکنی بین مذاهب و اقوام با ترفندتوهین به مقدسات یکدیگر توسط عناصر کج سلیقه وبد فهم که دست پنهان دشمنند ودشمن ناخواسته یانا خواسته یاری می کنند ودشمن شاد کن هستند.تفرقه کار شیطانی است وکارخدا، همدلی است.ولو انفقت مافی الارض جمیعا ما الفت بین قلوبهم ولکن الله الف بینهم/انفال،۶۳/ ما باید شخصیت های هنری و ی قابل در دنیای اسلام و منابع عظیم اسلامی را همسو ودریک جبهه وهدف مشترک بکارگیری نه علیه یکدیگر ،باوحدت آبروی پیغمبر را محفوظ ،بداریم.

۶-ابزار یاس و تردید ،بدبینی وشایعات بی اساس،اگردشمن نشانه های یاس وتسلیم رادرشما ببیند بیشتر روحیه می گیرد و نیرومندتر می گردد وبه اوکمک می کند تاراه خود رادر ادامه دهد.

شیوه های مقابله با دشمن

روش ها وابزار نفوذ دشمن

لزوم شناسایی اهداف وترفندهای دشمن

اسلام ,دشمن ,های ,اسلامی ,دین ,ولایت ,را به ,تبلیغ دشمن ,می کند ,اقوام با ,و اقوام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها